Çekmeköy Belediyesi Ve Van Edremit Belediyesi Içinde, Endüstri, Tecim, Çevre Ve Şehircilik, Bilim, Kültür, Sanat, Sıhhat, Spor Ve Gezim Benzer biçimde Alanlarda İşbirliği Yapılması Ve Kardeş Kent İlişkisi Kurulmasını Amaçlayan Protokol İmzalandı.

Tarih : 26 Ağustos 2020 Çarşamba


ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ VE EDREMİT BELEDİYESİ ARASINDA KARDEŞ BELEDİYE PROTOKOLÜ İMZALANDI


 


Çekmeköy Belediyesi ve Van Edremit Belediyesi içinde, endüstri, tecim,  çevre ve şehircilik, bilim, kültür, sanat, sıhhat, spor ve gezim şeklinde alanlarda ortaklaşa iş yapılması ve kardeş kent ilişkisi kurulmasını amaçlayan protokol imzalandı.


 


Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Van Edremit Belediye Başkanı İsmail Say içinde meydana getirilen görüşmeler neticesinde endüstri, tecim,  çevre ve şehircilik, bilim, kültür, sanat, sıhhat, spor ve gezim şeklinde alanlarda ortaklaşa iş yapılması ve kardeş kent ilişkisi kurulması amacıyla protokol imzalandı.


 


Geçtiğimiz hafta Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’ı makamında ağırlayan Başkan Poyraz “ Her bir köşesi aden olan vatanımızın güzide ilçelerinden önde gelen Edremit’le kardeşlik protokolü imzaladık. Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’a ilçemize yapmış olduğu ziyareti ve Çekmeköy’den giden heyetimize gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ediyorum, ” dedi.


 


  


 


 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cloaker Satın Al