Galatasaray’da Erick Pulgar’dan ayrılık açıklaması! Tarih verdi

“HEMEN ADAPTE OLDUM”

Takımda fazlaca iyi karşılandığını aktaran Pulgar, “Cenup Amerikalı oyuncular var Galatasaray’da, beni derhal aralarına aldılar ve anında Galatasaraylı yaptılar” ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Domenec Torrent ile ilgili de konuşan Erick Pulgar, “Domenec Torrent ve ekibi antrenmanlarda fazlaca değişik, güzel bilgiler veriyor. Bizleri maça fazlaca iyi hazırlıyorlar. Sahamıza ilk gittiğimde taraftarımızı görünce adrenalin hissettim” diye konuştu.

“İLK HEDEFİM 11 BAŞLAMAK”

Erick Pulgar, sarı-kırmızılı takımda ilk 11’de adım atmak istediğinin altını çizerek, “İlk 11 adım atmak isterim, bu ilk hedefim. Benim belli özelliklerim var. Bu maçlarda özelliklerimi göstererek takımın eksikliklerini kapatabileceğimi, ekibi daha iyi yapabileceğimi düşünüyorum. Şu anda olduğumuz durumdan çıkmamıza destek olacak özelliklerim var. Hızlıyım ve pozisyonel oynuyorum. Bu şekilde takıma destek olabilirim” değerlendirmesini yapmış oldu.

“MELO SAYGI DEĞER BİR OYUNCU”

Galatasaray’da forma giymiş olan Brezilyalı futbolcu Felipe Melo ile ilgili yöneltilen soruya “Melo’yu tanıyorum. Sahada karakterini gösteren ve saygı kıymet bir oyuncu bulunduğunu düşünüyorum. Dışarda sakin bir insanım ve sahaya çıkınca değişik bir karaktere bürünüyorum. Galatasaray formasını giydikten sonrasında sahaya girince hakikaten değişik oluyorum” yanıtını verdi.

“SEZON SONU DÖNÜYORUM”

Sürem sonunda İtalya’ya döneceğini belirten Pulgar, “İlk gayem Galatasaray’ı olduğu yerden yukarı taşımak. Mayıs’ta İtalya’ya dönmem gerekiyor. Galatasaray’da İstanbul’da neler yaptığıma bakıp geleceğimle ilgili sürem sonunda karar vereceğim” ifadelerini kullandı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Cloaker Satın Al